Programista PHP

Oczekujemy:

  • Jedno lub wiecej z nastepujacych:
    • dobra znajomość języka PHP lub/i
    • dobra znajomosc AngularJS lub/i
    • dobra znajomosc framework Laravel (do pisania API) lub/i
    • dobra znajomosc cURL (do pobierania i wysylania danych) lub/i
    • dobra znajomosc Selenium (do logowania sie do stron i pobierania danych),
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT),
  • dyspozycyjność 40 godzin w tygodniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość jQuery, CSS
  • znajomość JavaScript
  • znajomośc baz danych MySQL
  • znajomość WordPress

Oferujemy:

  • zdalną pracę w przyjaznej atmosferze przy różnorodnych projektach dla klientów zagranicznych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia (3.000-16.000zl),
  • dogodną forma zatrudnienia (umowa / B2B).

Dlaczego warto u nas pracować:

  • będziesz uznawana/uznawany za to co stworzysz
  • zbudujesz dobre relacje z innymi w drużynie
  • dobry balans pomiędzy pracą a życiem
  • dobra współpraca z przełożonymi
  • firma jest finansowo stabilna
  • rozwój wiedzy i kariery
  • bezpieczeństwo zatrudnienia
  • btrakcyjna stała pensja
  • interesujące zadania
  • dobre wartości firmy

button-aplikuj